ورود ثبت نام
Menu
فروشگاه اینترنتی استراک تک درباره ما

درباره ما

 

گروه مهندسین مشاور StrucTech با شماره ثبت برند ۲۵۸۳۶۸ از اسفند سال ۱۳۹۴ کار خود را بصورت حرفه ای آغاز نموده است. گروه مهندسی StrucTech شامل ۳ نفر کارشناس با سابقه و دانش روز است که دارای پشتوانه غنی در حوزه‌های متعدد مطالعات تحلیل و طراحی، نظارت و اجرای انواع سازه‌های روتین و خاص در کشور می‌باشند. این گروه علاوه بر داشتن توانمندی در ارائه خدمات مهندسی، از تجربه‌ی دیرینه‌ای در عرصه تألیف مقالات و آموزش و مشاوره‌ی دانشجویان و مهندسین برخوردار است. همچنین گروه مهندسین StrucTech دارای امکانات گسترده انفورماتیک، مدلسازی پیشرفته، نقشه‌کشی، آرشیو علمی و فنی بعلاوه اکیپ‌های اجرایی غربال شده در راستای ارائه خدمات و محصولات با معیارهای امروزی می‌باشد.

 

 

وبسایت تخصصی StrucTech در ۳ محور جداگانه طراحی شده است:

logo-s

شامل گروه مهندسین مشاور سازه و تکنولوژی است که در زمینه ارائه انواع خدمات مهندسی از قبیل محاسبات، نظارت و اجرا فعالیت دارد.

 

جهت ایجاد تحول در کیفیت بلاگهای مهندسی، مجله علمی گروه سازه و تکنولوژی تحت عنوان “بلاگ تک” ابداع گردیده است که ارائه کننده بلاگهایی با استانداردی در حد مقالات علمی می باشد و بصورت رایگان ارائه و نشر می گردد.

 

بخش فروشگاه وبسایت، در دو زمینه آموزش نرم افزارهای مهندسی و تولید مدارک و مستندات مهندسی در دیسیپلین های مختلف بصورت اغلب رایگان طراحی شده است.

 

 

 

چرا StrucTech را انتخاب کنیم؟

وبسایت تخصصی StrucTech دارای ویژگی‌های متمایزی می‌باشد که از جمله آنها:

 

  • مطالب آموزشی این وبسایت انحصاری می‌باشد. تمام محتوای موجود در وبسایت StrucTech بر گرفته از دانش بدست آمده در انواع پروژه‌های تخصصی برای اعضای گروه در دهه اخیر بوده و تولید و نشر آنها توسط تیم متخصص StrucTech صورت می‌گیرد. سیاست اصلی وبسایت بر آن است که تا جای امکان محتوایی نو، بکر و استاندارد در اختیار خوانندگان قرار گیرد و از کپی‌برداری مطالب تکراری و گردشی اجتناب گردد.

 

  • تولید محتوا در وبسایت StrucTech با هدف مصرف حداقل انرژی و هزینه (مالی یا زمانی) از خواننده در ازای تزریق علم و دانش با دوز بالا، می‌باشد. محتوای محصولات آموزشی هم راستا با نیاز روز مهندسین و دانشجویان بوده و همچنین هماهنگ با مشخصات پروژه های بومی در کشور تهیه و ارائه می گردد.

 

  • وبسایت StrucTech دارای سه فاز خدماتی/آموزشی/فروشگاهی است که سعی دارد در ابعاد مهندسی حرفه‌ای بهترین تلفیق از این فازبندی سه‌گانه را ارائه دهد. فعالیتهای این سایت به دنیای وب محدود نشده و در زمینه‌های طراحی، نظارت و اجرای انواع پروژه‌ها با شرکتهای مختلف همکاری داشته و خواهد داشت.

 

  • باور همیشگی اعضای تیم در تمامی امور از جمله راه‌اندازی این وبسایت برتری بُعد کیفی به بُعد کمی مسائل بوده است. از اینرو محتویات وبسایت StrucTech متاثر از این باور شکل گرفته‌اند. بعضی از مطالب وبسایت در عین کم حجم بودن، زمان زیادی جهت تولید به خود اختصاص داده است تا بر آوردنده‌ی تمام نیازهای موضوع خود باشد.

 

  • از آنجا که تمام محتویات موجود در وبسایت StrucTech توسط اعضای تیم StrucTech تولید، گردآوری و کنترل کیفیت می‌گردد، کل محتویات وبسایت از چهارچوب یکسان و کیفیت مورد تایید StrucTech برخوردار می‌باشد.

كليه حقوق مادی و معنوی سايت محفوظ مي باشد. © 1398- 1396

preloader